Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10. 2019 року 23 квітня 2020 року у Харківському національному автомобільно-дорожному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство». В конкурсі приймали участь здобувачі вищої освіти зі всієї України.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на конкурсі представляв студент 21 САІ групи механіко-технологічного факультету Крамарчук Богдан Сергійович. Робота написана Богданом під керівництвом доцента кафедри технології конструкційних матеріалів Сушко Ольги Вікторівни була гідно оцінена конкурсною комісією.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» Богдана Крамарчука було нагороджено почесним дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Богдана та його керівника Ольгу Вікторівну із заслуженою нагородою та бажаємо їм подальших успіхів, наснаги та наукових здобутків!

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева,