Сьогодні 28.06.2023р. на кафедрі ІМКП в режимі он-лайн на платформі ZOOM відбувся перший захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка».

Для захисту була сформована державна екзаменаційна комісія, головою якої виступив к.т.н., доцент, завідувач кафедри технології машинобудування та деревообробки Національного університету «Чернігівська політехніка» Андрій Єрошенко.

В 2023 році випускники кафедри представили до захисту 5 робіт, у яких продемонстрували здатність використовувати і впроваджувати результати своїх досліджень у різних сферах професійної діяльності відповідно до поставлених завдань, згідно вимог національних та міжнародних стандартів і практик, законодавчої та нормативно-правової бази України.

На жаль, важкі події, які відбуваються зараз, не дали змогу зустрітися випускникам, і захист кваліфікаційних робіт вони проходили дистанційно із різних куточків нашої країни та зарубіжжя. Перед випускниками, які стали фахівцями із спеціальності, яка користується великим попитом на ринку праці, відкриті всі двері в сфері комп’ютерного проектування і дизайну та викладацької діяльності.

Вітаємо випускників спеціальності 131 «Прикладна механіка» з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

Прес-секретар кафедри ІМКП