4 жовтня 2023 р. за участю декана механіко-технологічного факультету, гаранта освітньо-професійної програми «Агроінженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 208 «Агроінженерія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», професора КУВАЧОВА В.П. для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» відбулася презентація освітньої програми «Агроінженерія».

Під час презентації проф. КУВАЧОВ В.П. акцентував увагу на важливості підвищення якості освітнього процесу під час дистанційного навчання та зазначив, що збагачення освітнього процесу новітніми технологіями та методами навчання дозволить отримувати відповідний високий рівень програмних результатів навчання (компетентностей).

У презентації взяли участь здобувачі вищої освіти 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 208 «Агроінженерія» та зовнішні стейкхолдери, яким було представлено профільну характеристику освітньо-професійної програми та значення положень Стандарту вищої освіти України у формуванні Програми, її особливості, програмні компетентності, зокрема, програмні результати навчання, професійні роботи на посадах згідно Державного класифікатора професій ДК 003:2010, які випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 208 «Агроінженерія» можуть виконувати.

Також було представлено структурно-логічну схему взаємозв’язку обов’язкових освітніх компонент, що забезпечують формування загальних та фахових компетентностей випускника. Під час презентації було звернено увагу здобувачів та стейкхолдерів на участь у обговорені Освітньо-професійної програми під час проведення круглих столів та за допомогою проведення анкетування для удосконалення програми.

Наприкінці презентації багато уваги гарант освітньої програми Володимир КУВАЧОВ приділив індивідуальній освітній траєкторії здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 208 «Агроінженерія». Зокрема, ним було представлено навчальні дисципліни за вибором здобувача вищої освіти, які вводяться закладом вищої освіти і надають можливість більш повного забезпечення освітніх кваліфікаційних вимог на ринку праці, ефективного використання можливостей університету, здійснення поглибленої підготовки за спеціальностями та спеціалізаціями, що визначають характер майбутньої діяльності; сприяють академічній мобільності студента та реалізації його освітніх інтересів тощо (з переліком вибіркових дисциплін можна ознайомитися за посиланням http://surl.li/nluyj). Процедура вибору дисциплін здобувачами вищої освіти організована у вигляді заповнення анкети http://surl.li/nluya.

Рисунок1

Рисунок2

Рисунок3

Рисунок4

Рисунок5