Протягом двох тижнів декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев Сергій Володимирович провів робочі наради з ведучими викладачами, які проводять заняття на всіх курсах спеціальностей «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» та «Прикладна механіка» щодо проведення заліково-екзаменаційної сесії в умовах дистанційного навчання з використанням онлайн-платформи Zoom. Всього в нарадах прийняло участь більше ніж 100 викладачів ТДАТУ.

В ході проведених зібрань було обговорено питання стану виконання здобувачами вищої освіти своїх навчальних планів в умовах дистанційного навчання, їх успішності та готовності до складання літньої екзаменаційної сесії. Окрім цього, Сергій Володимирович, ознайомив всіх викладачів з тимчасовим порядком проведення екзаменаційної сесії в ТДАТУ, який був затверджений Вченою Радою університету та детально зупинився на кожному пункті.

Під час проведення нарад викладачі активно приймали участь в обговоренні особливостей цьогорічного проведення заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному форматі з використанням сучасних он-лайн технологій, задавали багато питань, на які декан надав повні та обґрунтовані відповіді.

Наприкінці зустрічей Сергій Володимирович побажав всім присутнім міцного здоров’я та успіхів в проведенні підсумково-модульних контролів, заліків та іспитів.

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева, заступник декана з ОВР Надія Паляничка