Незважаючи на карантин студенти та викладачі не припиняють свою наукову діяльність. Так, 3 квітня 2020 року на базі  Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького дистанційно пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». У конкурсі приймало участь більше 20 студентів зі всієї України в томі числі і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Від механіко-технологічного факультету свою роботу на тему: «Формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців агроінженерного профілю засобами інформаційно-комунікаційних технологій» представляв студент 31 АІ групи Олександр Курашкін. Робота, яку написав Олександр під керівництвом викладача-стажиста кафедри «Іноземні мови» Вікторії Лемещенко-Лагоди присвячена аналізу проблем іншомовної підготовки майбутніх фахівців аграрного сектору та  розробці технології їх вирішення шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема планшетних комп’ютерів.

Олександр Курашкін гідно презентував результати своїх теоретичних та практичних досліджень та посів почесне ІІІ місце. Під час обговорення результатів конкурсу члени журі відмітили високий рівень іншомовної підготовки та фахової компетенції нашого студента.

Щиро вітаємо Олександра з почесною нагородою та бажаємо йому здоров’я, успіхів, наснаги та нових наукових здобутків!

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева, заступник декана з ОВР Надія Паляничка