11.09.2019 відбулася традиційна зустріч ректора ТДАТУ імені Дмитра Моторного професора, доктора технічних наук Кюрчева В.М. зі студентами механіко-технологічного факультету. Тема зустрічі це нові плани та завдання, які стоять перед факультетом та студентством.

Володимир Миколайович привітав студентів з початком нового навчального року, надав коротку історичну довідку про історію становлення ТДАТУ імені Дмитра Моторного, як змінювались назви учбового закладу в різні роки, про традиції, про нагороди, якими ми пишаємось до цього часу. Розповів про видатних людей. Які свого часу навчалися та закінчили наш учбовий заклад, зокрема про Дмитра Костянтиновича Моторного ім’я котрого носить університет.

Далі ректор розповів про зміни та реформи, які  відбулися в країні, як вони відобразяться на нашому університеті  та на кожному студенті.

Зробив особливий наголос, що основне завдання студентів отримувати знання, які потребує країна, тому відвідування занять це головне. Приділив увагу можливості отримувати дуальне навчання, розповів про відповідність освітніх програм вимогам роботодавців.

Відповів на питання, які турбують студентів.

Подякував студентам – активістам, які своїми досягненнями прославляють факультет і таким чином і університет.

Наприкінці побажав всім здоров’я, успіхів та перемог!

заст. декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка

ст.викл. каф ТМКП ім. В.М. Найдиша Г.В. Антонова