Ректорат Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного приділяє велику увагу питанню працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання випускників. Тому, вже традиційними стали щорічні зустрічі керівництва університету зі здобувачами вищої освіти, які закінчили навчання з метою допомоги їм у визначенні із місцем подальшого працевлаштування.
Впродовж 02-04 лютого 2021 року відбулася низка таких зустрічей на механіко-технологічному факультеті з випускниками освітнього рівня «Магістр» спеціальностей «Агроінженерія» та «Галузеве машинобування».
Начальник відділу зв’язку з виробництвом Віктор Сингаєвський детально роз’яснив випускникам ключові аспекти цьогорічного працевлаштування та ознайомив з порядком оформлення відповідних документів при влаштуванні на роботу.
Завершальним етапом зустрічі були традиційні персональні розмови з кожним здобувачем вищої освіти у присутності – першого проректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Олександра СКЛЯРА, проректора з НПР Олександра ЛОМЕЙКА, декана механіко-технологічного факультету Сергія КЮРЧЕВА, профкому ТДАТУ Миколи АНДРУЩЕНКА та начальника відділу зв’язку з виробництвом Віктора СИНГАЄВСЬКОГО, на яких обговорювалися питання щодо працевлаштування випускників, їхні плани на майбутнє та перспективи професійного розвитку.