23 травня науковці кафедри експлуатації та технічного сервісу машин механіко-технологічного факультету ТДАТУ д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України КЮРЧЕВ В.М., д.т.н., професор КУВАЧОВ В.П. та к.т.н. ІГНАТЬЄВ Є.І. взяли участь з доповідями у 23 Міжнародній науковій конференції ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT, яка проходила в Латвійському університеті природничих наук і технологій на факультеті інженерії та інформаційних технологій. Доповіді науковців факультету здійснювалися на платформі ZOOM.

Конференція ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT в цьому році була присвячена новим технологіям і науковим дослідженням у сферах сільського господарства, енергетики, машинобудування, інженерної освіти, транспорту, а також інших актуальних проблем техніки. Її проведення – це можливість забезпечити передачу технологій від науковців до підприємств та обмін інформацією з фахівцями з різних європейських країн. Офіційною мовою конференції була англійська.

Перша доповідь на тему «INVESTIGATION OF WIDE SPAN VEHICLE TECHNOLOGICAL PART MOVEMENT STABILITY» викликала жвавий інтерес у науковців Латвійського університету природничих наук і технологій. Але вже другу доповідь на тему «INVESTIGATION OF WIDE SPAN VEHICLE TECHNOLOGICAL PART SUSPENSION SYSTEM COMPACTING IMPACT ON SOIL» європейські науковці сприйняли з коментарями високого майстерства і доступності в подачі наукового матеріалу. Тому пишаємося нашими науковцями і дякуємо їм за плідну міжнародну діяльність! Подані науковцями механіко-технологічного факультету ТДАТУ наукові публікації до конференції вже у найближчий час будуть опубліковані в Матеріалах 23rd International Scientific Conference «ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT». А це, доречи, наукове видання включено до наукометричної бази Scopus!

Більш детально з Програмою та Матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням