Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 на базі Миколаївського національного аграрного університету у січні-червні місяці 2023 р. проходив Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство». Координацію Конкурсу забезпечувало Міністерство освіти і науки України. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснювала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Проведення Конкурсу відбувалося за сприянням Науково-навчально-виробничого консорціуму «Південний», Наукового парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива», Освітньо-інноваційного кластеру «Агротехніка», Національного інноваційного кластеру «Родючість ґрунтів», співзасновником яких є Миколаївський національний аграрний університет.

Метою конкурсу є інтеграція України у світовий освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримки найбільш талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці. На І етапі Конкурсу творчі проєкти студентами виконувалися українською та англійською мовами. На ІІ етапі Конкурсу проєкти представлялися виключно англійською мовою.

На підставі протоколів засідання журі II етапу Конкурсу та рішення організаційного комітету Конкурсу про результати Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» з напрямку «Агроінженерія» здобувачі вищої освіти механіко-технологічного факультету Супрун Максим (науковий керівник канд. техн. наук, доцент Вершков О. О.) і Філенко Дмитро (науковий керівник д-р техн. наук, професор Журавель Д. П.) нагороджено дипломами III ступеня.

Ми впевнені, що проведення Конкурсу та наша тісна співпраця і в подальшому сприятимуть інтеграції України у світовий освітній простір, розширенню міжнародних зв’язків, виявленню та підтримці талановитих студентів, формуванню творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці.

Щиро вітаємо переможців!

1 - 00701 - 0077