Відповідно до міської програми «Реалізація заходів молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді», затвердженої Мелітопольською міською радою, з метою підтримки та розвитку молоді міста, її заохочення до громадської, наукової, творчої діяльності та підвищення спортивних досягнень, обдарована молодь міста відзначається іменними стипендіями Мелітопольського міського голови.

Цього разу на плановому засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, яке відбулося 4 березня 2021 року Мелітопольський міський голова Іван Федоров привітав представників молоді, що мають видатні досягнення у різних сферах діяльності, та вручив стипендіатам сертифікати.

Серед номінантів був і студент механіко-технологічного факультету – Кирило Кузьмін, який став стипендіатом у номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність.

Кирило навчається на 3 курсі спеціальності «Галузеве машинобудування». Є старостою групи. З першого курсу займається науковою-дослідною роботою. Постійно приймає участь у наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт. У співавторстві має 14 наукових праць у збірниках студентських праць та 2 патенти на корисну модель.

Щиро вітаємо Кирила із заслуженою нагородою та бажаємо міцного здоров’я, не зупинятися на досягнутому, удачі, успіхів, творчої наснаги та нових здобутків в науковій діяльності!

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчальної роботи

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР