10 листопада 2020 року в рамках організації освітнього процесу на механіко-технологічному факультеті відбулося чергове засідання Вченої ради факультету. У порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Підсумки проведення ЗМ-1 на механіко-технологічному факультеті.
  2. Про організацію та аналіз теоретичного та практичного навчання студентів, які навчаються за дуальною формою.
  3. Про хід профорієнтаційної роботи.
  4. Затвердження тем дипломних проектів (робіт) студентів 4-го курсу ОС «Бакалавр».
  5. Різне

У «Різному» Сергій Володимирович наголосив про важливість контролю дистанційного навчання студентів на механіко-технологічному факультеті ТДАТУ викладачами, кураторами, завідувачами та заступниками деканів з метою якісного проведення освітнього процесу.  Окрім цього, важливим є щоденний моніторинг стану здоров’я студентів та викладачів факультету. Наприкінці зібрання декан побажав всім присутнім міцного здоров’я та благополуччя!

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчальної роботи

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР