Питанням дотримання правил академічної доброчесності та норм поведінки всіма учасниками освітнього процесу на механіко-технологічному факультеті приділяється велика увага. Під час проведення чергового зібрання старост груп, активу студентського самоврядування зі заступниками декана з навчальної роботи та заступником декана з організаційно-виховної роботи, яке відбулося 11 лютого 2020 року, окрім питань пов’язаних з начальним процесом, також були обговорені питання академічної доброчесності.

На зустрічі зі здобувачами вищої освіти механіко-технологічного факультету був присутній також студентський омбудсмен ТДАТУ Семенов Микита. Він виступив перед студентським активом, ознайомив всіх присутніх з алгоритмом дії академічної спільноти у разі виявлення порушень стандартів академічної доброчесності. Микита зробив великий наголос на тому, що кожен студент може цілком анонімно звернутись до нього, якщо в нього з’явилися проблеми або ж питання, які стосуються порушень його свободи, права або інтересів.

В залі лунало багато цікавих запитань від старост та активу студентського самоврядування на які студентський омбудсмен ТДАТУ з радістю надав детальні та змістовні відповіді. (детальніше…)

Інформаційний супровід: заступник декана з ОВР, к.т.н., доцент Н.О. Паляничка