На факультеті МТФ відбулися перші збори кураторів в новому навчальному році.

Зустріч почалася з вітальних слів декана факультету професора Кюрчева С.В. Далі декан розповів про плани та завдання, що стоять перед кураторами та студентами, інтерактивних формах організації виховної роботи, поділився інноваціями в системі виховної роботи. На зустрічі йшлося не тільки про успішне навчання – головному занятті студентів, що забезпечує їм право на стипендію, а й необхідності систематичного відвідування занять.

Зробив акцент, що кожен студент має можливість для активного дозвілля, відвідувати наукові і соціальні проекти, творчі гуртки, брати участь у волонтерських рухах, клубах за інтересами тощо.Наостанок побажав кураторам міцного здоров’я, витримки, цікавої та плідної роботи.

заст. декана з ОВР, доцент Паляничка Н.О.

ст.викл. каф ТМКП ім. В.М. Найдиша Г.В. Антонова

кураторы+декан