5 лютого 2020 року в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася зустріч представників управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради зі студентським активом університету. В числі присутніх були також активісти студентського самоврядування механіко-технологічного факультету.

Тематика зустрічі була присвячена обговоренню програми підтримки сучасної обдарованої молоді міста Мелітополь, яка була  затверджена на 52 сесії Мелітопольської міської ради від 18.11.2019 року. З метою реалізації даної програми на базі Шахової школи було створено молодіжний центр «People.ua».

«People.ua» – це комунікаційний майданчик, де молоді люди віком від 14 до 35 років мають змогу розкрити свої таланти, набути певні навички, або реалізувати свої ідеї. Для цього в центрі існує безліч різних можливостей: тут проходять заняття, лекції, тренінги, майстер-класи, вечірки, різноманітні проєкти та зустрічі. До проведення таких заходів залучаються висококваліфіковані фахівці, які можуть професійно донести необхідну інформацію та допомогти в реалізації проєктів.

Крім цього волонтери центру приймають активну участь в міських заходах, благодійних акціях, готують виставкові експозиції, тематичні проєкти та багато іншого. До складу волонтерів молодіжного центру входять також активісти студентського самоврядування механіко-технологічного факультету. Вони завжди приймають активну участь в проведенні та організації міських заходів.

Представники «People.ua» наприкінці зустрічі запросили студентський актив  до молодіжного центру, наголосивши що саме тут кожен бажаючий може з користю провести свій вільний час. Окрім цього, висококваліфіковані координатори можуть допомогти молоді в реалізації своїх ідей та проєктів.

Інформаційний супровід: заступник декана з ОВР Паляничка Н.О.

007-32-417x278 003-40 0013-570x380 008-30