Важливим етапом в навчальному процесі для магістрів другого року навчання є успішне складання комплексного державного кваліфікаційного екзамену (КДКЕ). Згідно навчального плану на механіко-технологічному факультеті КДКЕ для здобувачів вищої освіти «Магістр» спеціальності  «Галузеве машинобудування» будуть проходити – з 24 по 27 лютого 2020 року.

Обов’язковою вимогою перед складанням екзамену є проведення консультацій з основних дисциплін професійного спрямування. 03 лютого 2020 року відбулася організаційна зустріч декана д.т.н., проф. Кюрчева С.В., завідуючого кафедри Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Самойчука К.О. та ведучих викладачів кафедри з магістрами другого року навчання. Сергій Володимирович ознайомив здобувачів вищої освіти з основними вимогами до складання КДКЕ. Кирило Олегович детально проконсультував магістрів по питанням, які виникли у спільноти щодо особливостей проведення КДКЕ. Крім цього в ході проведення зібрання були також широко розглянуті питання дотримання здобувачами вищої освіти правил та норм академічної доброчесності.

Сергій Володимирович звернув особливу увагу на те, що в основа академічної доброчесності базується на таких принципах, як: довіра, повага, чесність, справедливість та відповідальність. Не припустимими є такі прояви не доброчесності, як: списування відповідей на питання екзамену у своїх товаришів, фальсифікація даних та показників, видавання чужих надбань за свої, а також спроба надання хабаря викладачам. Дотримання таких простих правил академічної доброчесності допоможе отримати якісну освіту, та досягти успіху в подальшому працевлаштуванні на благо нашої рідної України.

Наприкінці зустрічі декан факультету, завідувач кафедри та викладачі побажали здобувачам вищої освіти успіхів та вдало скласти останній екзамен на шляху отримання заповітного рівня Магістра.

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи, к.т.н., доцент В.О. Верхоланцева,