30 січня 2020 р. відбулось п’яте засідання методичної комісії механіко-технологічного факультету 2019-20 навчального року. Голова методичної комісії МТФ доц. Смєлов А.О. розповів про затвердження сілабусів з дисциплін, що вивчаються студентами механіко-технологічного факультету. На засіданні був розглянутий та рекомендований для затвердження методичної комісії університету навчальний посібник з німецької мови «Kommunikation im Alltag und Beruf» / Укладачі: Н.В. Зайцева, Н.В. Білоус. – Мелітополь: ТДАТУ, 2019. – 267 с., розроблений для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності «Агроінженерія».

Старший викладач кафедри ТКМ Колодій О.С. представив методичний посібник для виконання лабораторних робіт «Автоматичне управління процесами обробки металів різанням» для здобувачів вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування», автори: Колодій О.С., Кюрчев С.В., Сушко О.В., Ковальов О.О.. Рішенням методичної комісії посібник рекомендований для затвердження на вченій раді механіко-технологічного факультету.