У вівторок 21 лютого пройшли прямі таємні вибори до студентської ради університету. Керівництво університету завжди наголошує на тому, що студентське самоврядування відіграє важливу роль в діяльності університету, проте кожен студент знає, що в нашому університеті це ще й велика родина «СТУДКОМ»!

За результатами проведених виборів було сформовано оновлену студентську раду університету, головою якої став Гончаров Кирило. 23 лютого всі члени студентської ради зустрілись з ректором університету, доктором технічних наук, професором Кюрчевим Володимиром Миколайовичем та головою профспілкового комітету університету Андрущенко Миколою Васильовичем. Під час зустрічі було проведено знайомство та поставлено цілі для кожного сектору студентської ради університету. Важливо зазначити, що для всіх присутніх Таврійський державний агротехнологічний університет – це дім, тому зустріч була дружньою та теплою.

По завершенні зустрічі було проведено пам’ятну фотосесію та кожен з присутніх отримав солодкий подарунок.

Дякуємо студентам, що довірили нам відстоювати інтереси студентства нашого університету!

Страхова Карина,

Співголова інформаційного сектору студентської ради університету