16 листопада 2022 року відбулось розширене засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, на яке були запрошені гаранти освітніх програм. Одним з розглядаємих питань в порядку денному було:  «Моніторинг опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньої діяльності» (презентація), яке присутнім доповіла завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, доцент Радміла Скляр (детальніше…)

Відповідно до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ та Положення про освітні програми в ТДАТУ перегляд освітніх програм відбувається за результатами їх моніторингу за участю робочої групи, здобувачів вищої освіти, роботодавців, академічної спільноти, відділу моніторингу якості освітньої діяльності щорічно наприкінці навчального року та оформлюється протоколом засідання робочої групи.

Тому, відповідно до затвердженого протоколу НМР № 4 від 16.11.2022 р. робочими групами освітніх програм були організовані онлайн-зустрічі з їх здобувачами вищої освіти з метою доведення результатів опитувань 2020-2021 навч. року щодо якості освітньої програми, освітнього процесу та стану академічної доброчесності. На заходах обговорені зі здобувачами вищої освіти ті критерії оцінювання, які отримали менші відсотки якості, та, відповідно, надані пропозиції щодо їх виправлення. Відповідні рішення оформлені в висновках до аналітичних звітів опитувань здобувачів, які після підписання гарантом ОП та завідувачкою відділу МЯОД, будуть розміщені на сторінці «Моніторинг стейкхолдерів щодо якості освіти».

З інформацією про проведені онлайн-зустрічі зі здобувачами вищої освіти можна ознайомитись на сайтах випускових кафедр ТДАТУ.