Відповідно до Положення про освітні програми в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (затверджено Наказом ректора №10-ОД від 01.03.2023 р.) випускова кафедра організовує громадське обговорення освітньої програми із стейкхолдерами: роботодавцями, академічною спільнотою, здобувачами вищої освіти (факт проведення яких закріплюється документально), подає проєкт освітньої програми на експертизу до відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ.

Відділ моніторингу якості освітньої діяльності університету здійснює внутрішню експертизу освітньої програми, рішення щодо якої оформлюється протоколом. Випускова кафедра отримує зовнішні рецензії/відгуки стейкхолдерів (представників академічної спільноти, роботодавців, випускників ЗВО, здобувачів вищої освіти тощо).

Так, 6 березня було проведено засідання відділу моніторингу якості освітньої діяльності, на якому були оголошені результати експертизи проєктів освітніх програм. Надалі робочі групи доопрацьовують освітні програми з урахуванням висновків експертизи і рецензій-відгуків стейкхолдерів. Деканат відповідного факультету формує навчальний план та графік навчального процесу за відповідною освітньою програмою. Остаточний варіант освітньої програми розглядається на засіданні випускової кафедри та подається на схвалення до методичної комісії факультету.

Освітня програма затверджується рішенням Вченої ради університету за погодженням з гарантом освітньої програми, деканом відповідного факультету та першим проректором університету.