14-15 березня 2024 року відбувся тренінг «Вивчення європейського досвіду впровадження систем управління якістю освітніх послуг» в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module  «European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services» («Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг»).

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь і представники відділу моніторингу якості освітньої діяльності: завідувачка відділу, к.т.н., доцент Радміла Скляр та к.т.н., доцент кафедри інженерної механіки та комп`ютерного проектування Олена Дереза. В університеті вони приймають безпосередню участь в організації проведення аудитів якості, аудитів відповідності та ефективності структурних підрозділів, аналізу результатів моніторингових досліджень, підготовці аудиторських звітів тощо.

Завершенням навчання стало складання тесту для перевірки отриманих знань та отримання сертифікатів про участь (детальніше…)