23 лютого 2023 року відбулась нарада-семінар «8 критерій: внутрішнє забезпечення якості освітньої програми» від відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ. На заході були присутні декани факультетів, керівник ННІ ЗУП, завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм.

Нараду проводили перший проректор ТДАТУ, к.т.н.,  доцент Олександр Ломейко та завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, к.т.н., доцент Радміла Скляр. Пані Радміла детально зупинилася на основних нормативних документах, що регламентують функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті. Також, зазначила, що процедура моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм, повинна бути проведена відповідно до вимог Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, Положення про освітні програми та Положення про опитування учасників освітнього процесу в ТДАТУ. Для удосконалення освітніх програм здійснюється постійний моніторинг ринку праці та ринку освітніх послуг, залучення роботодавців до формування вимог щодо компетентностей випускників та визначення змісту вищої освіти, опитування випускників та їх роботодавців щодо якості освіти та освітнього процесу (детальніше…)