З метою вдосконалення функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в університеті, виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності (постанова КМУ від 30.12.2015 № 1187 у редакції від 24.03.2021 № 365), вимог Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (наказ МОН України від 11.07.2019 № 977), а також Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG 2015) затверджено Наказом ректора №26-ОД від 30.03.2023 р., на підставі витягів з протоколів вчених рад факультетів, склад робочих груп з удосконалення та впровадження освітніх програм в межах ліцензованих спеціальностей.

Основними завданнями гаранта освітньої програми та робочої групи є:

– забезпечення відповідності змісту програми стандарту вищої освіти;

– загальне керівництво змістом освітньої програми: актуалізація варіативної компоненти у відповідності до потреб ринку праці, програм міжнародної академічної мобільності;

– координація роботи з розробки освітньої програми та її навчально-методичного забезпечення;

– визначення кадрового забезпечення й умов реалізації освітньої програми;

– організація заходів, спрямованих на запити стейкхолдерів, конкурентоспроможної на ринку праці та актуалізація освітньої програми з урахуванням сучасних вимог;

– організація самоаналізу освітньої програми з метою контролю якості підготовки здобувачів вищої освіти.