30 листопада 2022 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся онлайн-семінар «Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти ТДАТУ»

Захід було організовано відділом моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти. Загалом прийняло участь більше 250 слухачів.

Доповідач Радміла Скляр, завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, ознайомила присутніх з метою організованого семінару. А саме, в ознайомленні присутніх учасників освітнього процесу ТДАТУ з нормативним регулюванням питання академічної доброчесності відповідно до існуючого законодавства та затверджених документів університету. А також про результати дворічної співпраці між ТДАТУ та Американськими радами з міжнародної освіти в рамках проєкту  «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ» за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Однією з основ формування доброчесного академічного середовища є розуміння всіма його членами необхідності дотримання принципів академічної доброчесності: прозорість, відповідальність, доступність, законність, надійність, довіра, чесність, діалог, взаємоповага, етика.