З 5 по 7 квітня 2021 року проходило кіберспортивне змагання МТФ ТДАТУ, яке було організоване студентською радою механіко-технологічного факультету. У змаганні прийняло участь 16 команд, сформованих зі студентів всіх факультетів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Мелітопольського коледжу ТДАТУ. Шляхом голосування для змагання було обрано гру «Counter-Strike: Global Offensive». Протягом перших двох днів в онлайн режимі проходили відбірні ігри. Фінальна ж гра відбулася 07 квітня на базі комп’ютерного клубу «Pixel».

В результаті змагань призові місця були розподілені наступним чином:

1 місце – здобула команда «Шалені Бджілки», яка отримала головний приз – грошову винагороду.

2 місце – отримала команда «DoubleG», яка отримала сертифікат на гру в квеструмі “IQuest”.

3 місце – посіла команда «Чарівниці Вінкс», яка отримала сертифікат на гру у лазертагу від клубу «1st Legion».

Всі учасники змагань отримали безліч позитивних емоцій та залишились задоволені гарно проведеним часом.

Студентське самоврядування механіко-технологічного факультету виражає слова вдячності комп’ютерному клубу Pixel за надану можливість проводити фінал турніру у їхньому клубі та спонсорам за підтримку та призи.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР

за поданням студентської ради МТФ