13 квітня 2021 року в рамках організації освітнього процесу відбулося чергове засідання Вченої ради механіко-технологічного факультету. Зібрання проходило дистанційно за допомогою онлайн-платформи Zoom. В ході засідання були розглянуті наступні запитання:

1. Підсумки ЗМ-1
  2. Про стан та покращення виховної роботи у гуртожитку №1 у другому семестрі
  3. Ефективність функціонування освітнього порталу, ведення електронних журналів
  4. Про організацію та хід дуальної системи навчання на кафедрах факультету
  5. Різне

В «Різному» було розглянуте питання організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання з використанням платформи Zoom та освітнього порталу ТДАТУ. Сергій Володимирович наголосив про важливість контролю відвідування занять заступниками деканів, завідувачами кафедр та кураторами академічних груп. Окрім цього, в ході засідання було затверджено звіти з проходження стажувань викладачами факультету.

Наприкінці зібрання Сергій Володимирович побажав усім присутнім міцного здоров’я та успіхів в подальшій організації освітнього процесу на факультеті в умовах дистанційного навчання.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчальної роботи

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР