Вже традиційним для міста Мелітополь навесні проводити щорічний фестиваль «Том Сойєр FEST». Метою даного заходу є – зробити своє рідне місто чистішим. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями фестиваль вирішили проводити онлайн. Всіх жителів міста та прилеглих сіл призивали взяти участь в акції. Для цього слід було лише взяти гарний настрій, піти прибратися на подвір’ї, чи в домівці, зняти це, та викласти в соціальні мережі з хештегом #ТомСойерFEST_2021.

Активісти механіко-технологічного факультету теж залюбки долучилися до даного фестивалю. Вони прибирали домівки, подвір’я, сміття на вилицях міста, поливали рослини, поралися на городах, фарбували, тощо. Сторінки соціальних мереж були переповнені відповідними фото та відео. В результаті, вихідний суботній день для всіх учасників акції пройшов весело та з користю для навколишнього середовища.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу за участь та не байдужість, оскільки досить важливо робити все можливе, щоб ми мали змогу жити в чистоті та дбали про захист нашої екології.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР

за поданням інформаційного сектору студентської ради МТФ