24 квітня 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся День відкритих дверей в онлайн режимі.  Захід відбувався в два етапи: спочатку на YouTube каналі ТДАТУ було представлене відео, яке підготували студенти університету. У своєму відео вони розповіли про спеціальності на яких навчаються, їх особливості та переваги навчання в ТДАТУ. Після цього за допомогою онлайн платформи Zoom кожен абітурієнт мав змогу поспілкуватися та задати питання, які їх цікавлять безпосередньо керівництву факультетів, викладачам та представникам студентського самоврядування.

На відео конференцію механіко-технологічного факультету завітали випускники із різних шкіл міста, району та області. Спікерами заходу були: ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Володимир Кюрчев, декан факультету, д.т.н., професор Сергій Кюрчев, заступники декана, завідувачі кафедр, відповідальний за профорієнтацію, викладачі та абітурієнти. Під час зустрічі абітурієнтам детально розповіли про спеціальності, які можна отримати на факультеті, особливості освітнього процесу, умови вступу, можливість навчання за державні кошти та студентське дозвілля. Крім цього, багато запитань ставили самі випускники, на які в ході зустрічі вони мали змогу отримати повні та ґрунтовні відповіді.

В цілому, можна відмітити, що зустріч пройшла добре, всі учасники отримали необхідну інформацію та багато позитивних емоцій.

Бажаємо випускникам успішно скласти ЗНО та зробити правильний вибір майбутньої професії!

Обирайте для навчання Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного та механіко-технологічний факультет!

Приєднуйтесь до лідерів!

Обирайте спеціальності  МТФ!