02.12.2020 згідно графіку проведення анкетування стейкхолдерів з питань якості освіти та доброчесності о 08.50 на базі онлайн-платформи Zoom куратором групи 31 ГМ асистентом кафедри ОПХВ О. О. Ковальовим проводилась кураторська година. Окрім студентів групи та куратора до конференції приєднались завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика д.т.н., професор К. О. Самойчук та заступник декана факультету МТ к.т.н., доц. В. О. Верхоланцева.

Після доведення куратором групи 31 ГМ прийнятих змін до порядку складання другого підсумкового модульного контролю та зимової сесії слово взяв завідувач кафедри ОПХВ. У своїй промові Кирило Самойчук наголосив про важливість дотримання правил академічної доброчесності, нагадав про наявність форм перевірки кваліфікаційних робіт на анти плагіат та побажав студентам групи успіхів у складанні заліків та іспитів навчального плану.

Після цього куратор групи Олександр Ковальов нагадав про правила проведення анкетування та підкреслив необхідність і важливість надання студентами чесних відповідей, необхідних для прийняття подальших заходів, спрямованих на підвищення якості освіти. Присутня на кураторській годині заступник декана Валентина Верхоланцева допомогла подолати технічні питання,що виникли в ході проходження анкетування, відповіла на питання студентів та побажала успіхів у складанні зимової сесії.

Інформаційний супровід: асистент кафедри ОПХВ  Олександр Ковальов