Карантин не став на заваді проведенню виховної роботи у ТДАТУ, зокрема на механіко-технологічному факультеті. В умовах продовження дистанційного навчання в університеті з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби в ТДАТУ, виховні кураторські години наряду з лекційними, лабораторними та практичними заняттями проходять в режимі онлайн.

2 грудня 2020 р. відбулась кураторська година в 11 ГМ групі в режимі відео-конференції  за допомогою платформи Zoom. На кураторській годині, окрім куратора, доцента Віри Тарасенко, були присутні завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика професор Кирило Самойчук та заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Валентина Верхоланцева.

Були докладно розглянуті питання дотримання норм академічної доброчесності під час навчання та складання заліків та екзаменів під час зимової екзаменаційної сесії, особливості проведення ПМК-2 та екзаменаційної сесії в умовах дії карантинних заходів. Наприкінці виховної години проведено анкетування студентів стосовно доброчесності та якості викладання дисциплін у ТДАТУ.

Куратор 11 ГМ групи доцент Віра Тарасенко