2 грудня 2020 року на платформі Zoom відбулась кураторська година 22 СГМ групи механіко-технологічного факультету. В заході прийняли участь куратор групи доцент Сергій Петриченко, заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Валентина Верхоланцева та студенти групи.

На засіданні були обговорені умови та порядок проведення анонімного онлайн опитування стейкхолдерів щодо якості освіти на сайті університету. Здобувачам ступеню вищої освіти бакалавр спеціальності 133 – Галузеве машинобудування було запропоновано пройти опитування за критеріями «Якість викладання дисциплін» та «Доброчесність». Валентина Олександрівна наголосила на необхідності подачі чесних і об‘єктивних відповідей, оскільки на основі результатів опитування буде базуватися подальша організація освітнього процесу. Студентам групи було детально роз‘яснено як прийняти участь в цьому опитуванні.

Також на засіданні були обговорені умови та порядок дистанційного складання ПМК 2, до студентів доведена інформація щодо можливості, в залежності від стану епідеміологічної ситуації  в університеті та по місту Мелітополь в цілому, проведення другого тижня ПМК 2 та зимової сесії в університеті аудиторно.

22 СГМ