01.12.2020 року відбулась кураторська година 41ГМ групи у режимі відео-конференції на платформі Zoom за участі декана механіко-технологічного факультету професора Кюрчева Сергія Володимировича та його заступника доцента Верхоланцевої Валентини Олександрівни.

Сергій Володимирович детально розповів про ситуацію в університеті щодо розвитку пандемії, про порядок проведення ПМК2 та іспитів на цей період.

Звернув увагу на те, що для студента в пріоритеті повинне бути навчання, тому з наступного семестру індивідуального навчання не буде.

Потім декан відповів на питання, які турбують студентів.

Деканом було відмічено, що успішність групи є на примірному рівні, але зауважив, що треба більше уваги приділяти вивченню іноземної мови для успішної здачі ЄВІ. Висловив надію, що група в повному складі буде вступати до магістратури.

Наприкінці побажав всім успіхів та міцного здоров’я.

Також під час конференції були порушені питання стосовно академічної доброчесності і якості викладання. Студенти 41 ГМ пройшли анкетування на сайті університету стосовно цих питань.

Інформаційний супровід:  заст. декана МТФ Валентина Верхоланцева

куратор 41 ГМ групи Галина Антонова