2 грудня на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша» відбулась чергова кураторська година для студентів другого курсу спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування».

Метою кураторської години було проведення on-line опитування студентів з питань академічної доброчесності та якості викладання дисциплін у поточному семестрі. Опитування проходило анонімно шляхом заповнення анкет, розміщених на сайті університету.

Така оцінка є необхідною для внесення корективів в освітні процеси університету, технологій навчання та освітні програми. Адже якість освіти або отримання на виході необхідного роботодавцям фахівця в першу чергу залежить від якості роботи викладача. Відповідно, питання контролю та оцінки якості роботи викладача є однією зі складних і важливих завдань в управлінні якістю освіти.

Викладачам така оцінка дасть можливість коригувати зміст дисципліни та удосконалювати себе що, безумовно, приведе до вдосконалення освітнього процесу, в чому зацікавлені і студенти, і викладачі.

Всі студенти підтримали такий захід та вважають on-line опитування ефективним інструментом позитивного впливу на якість освітньої діяльності університету.

Інформаційний супровід: Юлія Холодняк