Кожен з викладачів нашого університету ретельно слідкує за долями своїх учнів, і інколи мрії студентів повністю здійснюються.

Так і трапилося з випускником механіко-технологічного факультету Чередниченко Дмитром. Після захисту диплома бакалавра у 2014 році він вступив до Вроцлавського університету природничих наук на спеціальність «Сільськогосподарська та лісова техніка», де успішно навчався та захистив дипломний проєкт.

Після закінчення університету йому запропонували роботу в тому ж місті, де він працює по сьогоднішній день.

В період відпустки він завітав до рідного університету, з великим бажанням доторкнутися до святих для нього сходів по яким він підіймався та формувався, як повноцінна людина. Спогади про навчання, спілкування з ведучими викладачами нашого університету, ще досі надають йому натхнення в його сучасній роботі, тому приїхавши додому у нього виникло бажання відвідати рідну Альма Матер.

При зустрічі Дмитро висловив теплі слова вдячності за надані теоретичні знання на лекціях і лабораторних роботах, вивчення іноземної мови, виконання курсового проєкту та дипломної роботи з можливістю проведення експериментальних досліджень в нашому навчальному господарстві та багато іншого. Отримані знання і вміння практично і вирішили його подальшу долю.

Дмитро із задоволенням зустрівся з деканом механіко-технологічного факультету д.т.н., проф. Сергієм Кюрчевим та всіма працівниками деканату.  Побажав всім міцного здоров’я, натхнення та витримки у вихованні наступних поколінь студентів.

Віталій МОВЧАН, заст. декана МТФ