Вже стало доброю традицією на початку навчального року проводити профорієнтаційні екскурсії на підприємства нашого міста.

Так, 21 вересня 2021 року для студентів 12САІ та 13САІ груп механіко-технологічного факультету було проведено екскурсію на завод Гідросила МЗТГ. Один з керівників розповів присутнім історію підприємства та ознайомив з технологією виробництва. Студенти були дуже вражені, бо мали змогу побачити нове обладнання, а головне – проникнутися творчою та професійною атмосферою, яка панує на підприємстві. Протягом екскурсії здобувачі вищої освіти спілкувалися з працівниками, які детально надавали пояснення по своїм функціональним особливостям роботи. По закінченню заходу, всі студенти вимовили слова вдячності працівникам підприємства за їх не легку працю та привітали їх з наступаючим святом «Днем Машинобудівника».

Віталій МОВЧАН, заст. декана МТФ