22 вересня в аудиторії 1.127 відбулася зустріч органів студентського самоврядування з першокурсниками. Студентам першого курсу спеціальностей “Агроінженерія”, “Галузеве машинобудування” та “Прикладна механіка” розповідали про сектори факультетської ради і види активності в університеті, а також поза його межами.

Зі вступним словом до студентів звернувся помічник ректора з виховної та організаційної роботи Ігор Грицаєнко, який коротко окреслив вступ до лав активних студентів. Голова студентської ради університету Микита Семенов та голова студентської ради механіко-технологічного факультету Артем Филоненко, виголосили промови на тему щодо організації діяльності рад та переваг активної участі в житті університету та нашого міста. Артем детально розповів про особливості роботи кожного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету та запросив першокурсників приєднататися до дружньої команди МТФ.

Особливу увагу під час зібрання приділили захисту прав студентів. Усім першокурсникам повідомили, що в разі необхідності допомоги можна просити в студентській раді факультету, студентській раді університету та у студентського омбудсмена ТДАТУ.

Наприкінці зустічі всіх першокурсників запросили прийняти участь в традиційному квесті першокурсників, який проходитиме на території нашого університету сьогодня після пар.

Тож зичимо успіху в навчанні та наснаги до життя усім нашим першокурсникам!

Ганна КЛИМЕНКО, студентка 11 ПМ групи,

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР МТФ