11 лютого 2021 року відбулася студентська конференція щодо виборів кандидатів до студентського самоврядування механіко-технологічного факультету. На конференції були присутні делегати всіх груп факультету згідно квоти представництва.

Головуючий зборів Филоненко Артем детально ознайомив присутніх з процедурою проведення виборів до студентського самоврядування. В ході проведення конференції делегатами були розглянуті наступні запитання:

1. Про обрання представників СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТДАТУ.
  2. Про обрання виборних представників з числа студентів до СКЛАДУ ВЧЕНОЇ РАДИ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТДАТУ.
  3. Про обрання виборних представників з числа студентів до складу КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТДАТУ
  4. Про затвердження складу «тимчасової виборчої комісії – групи студентського активу факультету з проведення прямого таємного голосування на факультеті».
  5. Про обрання з числа студентів МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДЕЛЕГАТІВ НА КОНФЕРЕНЦІЮ СТУДЕНТІВ ТДАТУ.
  6. Про висування виборних представників з числа студентів МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО СКЛАДУ ВЧЕНОЇ РАДИ ТДАТУ
  7. Про висування виборних представників з числа студентів МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО СКЛАДУ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
  8. Про висування виборних представників з числа студентів МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО СКЛАДУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ТДАТУ
  9. Про висування представників з числа студентів МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО СКЛАДУ «УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ТИМЧАСОВОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ПРЯМОГО ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ