Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради активно втілює в життя різноманітні програми та проєкти для молоді, які спрямовані на формування іміджу Мелітополя, як міста кращих можливостей для розвитку та забезпечення людського потенціалу задля сталого розвитку Мелітополя.

Так, у рамках програми «Сприяння розвитку підприємництва у м. Мелітополі на 2021-2025 роки» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного протягом 17-19 травня 2021 року було реалізовано проєкт «Знайди себе в Мелітополі». Метою проєктубуло представлення молоді Мелітополя всіх можливостей рідного міста для подальшої реалізації їх потенціалу на благо розвитку міста та них самих. В проєкті приймали участь випускники шкіл міста Мелітополя та студенти Новокаховського агроколеджу.

В межах проведення заходу було створено 5 локацій, серед яких була і локація механіко-технологічного факультету, під назвою «Саме тут місто новаторів». На даній локації майбутнім абітурієнтам були представлені всі можливості нашого рідного міста для реалізації себе у суспільстві, а також презентовані передові та високотехнологічні машинобудівні підприємства Мелітополя.

Для визначення найбільш актуальних професій та вакансій для підприємств Мелітополя, школярам було запропоновано прийняти участь у грі-кросворді. Всі учасники поділялися на три команди та відповідали на питання кросвордів, які стосувалися міста Мелітополь. В кінці гри, відгадавши всі слова, вони отримували ключове слово, а саме професію, найбільш затребувану сьогодні на ринку праці.

Весь час на локації панувала дружня, позитивна та весела атмосфера. Наприкінці проведеного заходу всі учасники отримали невеличкі презенти на згадку про відвіданий проєкт та усвідомили, що наше рідне місто Мелітополь – це місто можливостей і кожен з них може реалізувати себе саме тут…

За інформацією заст. декана з навчальної роботи Валентини ВЕРХОЛАНЦЕВОЇ,

заст. декана з ОВР Надії ПАЛЯНИЧКИ