Традиційно в третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Цього року цьому прекрасному святу виповнилося 15 років.
День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
Вишиванка вважається оберегом від усього поганого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси і міцного здоров’я, а також щастя. В Україні вишивка також символізує і сімейну пам’ять, вірність і любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя і свободу в орнаменті вишивок.
Студенти та викладачі механіко-технологічного факультету із задоволенням долучилися до святкування даного свята. Одягнувши вишиванки, всі виходили у двір університету щоб сфотографуватися на гарних локаціях в квітучих вишиванках. Потім ці яскраві фото викладалися в соціальні мережі із позначкою #ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У_ТДАТУ. За цей день стрічка наповнилась насиченими яскравими фарбами, щирими посмішками та привітаннями.
Щиро вітаємо Вас з цим чудовим святом! Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу.

За інформацією заст. декана з ОВР Надії ПАЛЯНИЧКИ