20 травня на механіко-технологічному факультеті під керівництвом доктора технічних наук, професора Сергія КЮРЧЕВА відбулося чергове засідання Вченої ради факультету.

В ході проведення зібрання були розглянуті наступні питання:

1. Про підготовку до складання комплексного державного екзамену та ДП студентів 4к ОС «Бакалавр» та 2к ОС «Магістр»
  2. Про організацію та проведення виробничих практик на факультеті
  3. Стан профорієнтаційної роботи на факультеті
  4. Різне

Розпочав засідання Сергій Володимирович з приємної новини, а саме з вручення почесних грамот Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі в.о. завідувачу кафедри технічного сервісу та систем в АПК, к.т.н., доценту Андрію СМЄЛОВУ, завідувачу кафедри технології конструкційних матеріалів, к.т.н., доценту Олегу ПЕНЬОВУ, к.т.н., доценту кафедри мехатронних систем та транспортних технологій Олегу БОЛТЯНСЬКОМУ, к.т.н., доценту кафедри сільськогосподарських машин Віктору ДЯДІ. А також сертифікат учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентів наукових робіт студентам механіко-технологічного факультету Кирилу ПОКРОВЕНКО та Кирилу СОЛОВЙОВУ.

Щиро вітаємо всіх співробітників з почесною нагородою та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та успіху в усіх починаннях!

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчалтної роботи,

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР