Студентська рада ФЕБ організувала та провела інтелектуальну гру «Де логіка?» в якій прийняли участь команди всіх факультетів університету. Перед початком карантину вони встигли провести дві півфінальні гри. А  20 травня на фінальному змаганні зустрілися три команди: «Торнадо», «228-а бригада МТФ» та «709А».

Гра складалася з чотирьох раундів, в яких гравці мали змогу максимально проявити свою ерудицію. Завдання всіх конкурсів були розроблені дуже цікаво. І взагалі гра пройшла на одному подиху, весело, цікаво, пізнавально, в атмосфері дружної боротьби.

В результаті перемогу отримала команда механіко-технологічного факультету «228-а бригада МТФ».

Студенти механіко-технологічного факультету вдячні організаторам за можливість прийняти участь в інтелектуальній грі та всім учасникам за цікаву гру.

Щиро вітаємо команду факультету МТ із заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів та нових здобутків.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР

за поданням інформаційного сектору студентського самоврядування МТ