21 травня в екопарку міста Мелітополь відбувся загальноміський захід під назвою «Екопікнік». Основною задачею пікніка було не лише розважити людей, а й прищепити їм головні правила дбайливого поводження з навколишнім середовищем.

Локація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розташовувалась поряд з головною сценою заходу. Містяни мали змогу на власні очі побачити інноваційні розробки науковців університету, які сприяють збереженню навколишнього середовища.

В якості волонтерів активну участь в святкуванні приймали студенти механіко-технологічного факультету, вони спілкувались з відвідувачами пікніку, розповідали про представлені прилади та устаткування.

Святкування пройшло весело та гучно, залишивши купу позитивних емоцій у відвідувачів пікніку. Студенти механіко-технологічного факультету вдячні за можливість приймати участь в даному заході. (Детальніше…)

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР

за поданням інформаційного сектору студради