17 лютого 2021 року на механіко-технологічному факультеті відбулися вибори представників студентської ради, Вченої ради факультету та конференції трудового колективу. Згідно з Законом про вищу освіту проводяться такі вибори раз на 2 роки.

Виборча дільниця розташувалася в аудиторії 1.127 та була відкрита для всіх виборців з 08:45 до 16:00. При вході в дільницю було розміщено стенд з передвиборними програмами кандидатів. Кожен студент, який прийшов на голосування міг ще раз ознайомитись з планами претендентів. За дотриманням правил проведення виборів слідували представники виборчої комісії. З метою дотримання вимог карантину та недопущення створення натовпу, академічні групи запрошувалися згідно раніше складеного графіку.

Загалом, слід відмітити, що студенти механіко-технологічного факультету проявили дуже високу активність. На вибори прийшли 80% студентів факультету та віддали свій голос за кандидатів, яких вони хочуть бачити в керівних органах факультету та студентському самоврядуванні.

За результатами голосування до студентської ради МТФ пройшли п’ятнадцять студентів. До Вченої ради факультету пройшли чотири студенти, а до складу конференції трудового колективу увійшло п’ятнадцять студентів.

Можна з впевненістю відмітити, що вибори на механіко-технологічному факультеті пройшли успішно, завдяки злагодженій роботі представників виборчої комісії, студентського самоврядування та студентів нашого факультету.

Щиро вітаємо новий склад студентської ради МТФ із закінченням виборів та бажаємо подальших успіхів та плідної роботи!

Надія Паляничка, заступник декана з ОВР роботи