18 лютого 2021 року відбулося перше засідання оновленого складу студентської ради механіко-технологічного факультету. Зібрання розпочалося із слів привітання тепер вже членів студентського самоврядування з перемогою на виборах та вдалим проведенням голосування.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови студентської ради МТФ Кирило Кузьмін запропонував студентському активу обрати кандидатуру голови студентського самоврядування механіко-технологічного факультету. Всі присутні одноголосно підтримали кандидатуру студента 13 САІ групи Артема Филоненко.

Окрім цього на зібранні студентський актив розподіляли на наступні сектори: науковий, культурно-масовий, організаційний, соціальний, профорієнтаційний, інформаційний, спортивний та сектор ДНД.

Новий склад студентської ради механіко-технологічного факультету виглядає наступним чином:

1. Филоненко А.В. – голова студентської ради факультету, студент 13 САІ
  2. Ковальова В.К. – заступник голови студентської ради, студентка 21 АІ
  3. Прокопій В.С. – заступник голови студентської ради, студент 13 САІ
  4. Валієва К.Р. – секретар студентської ради, студентка 11 ПМ
  5. Ускова С.О. – голова наукового сектору студентської ради, студентка 11 АІ
  6. Кузьмін К.С. – голова навчально-виховного сектору студентської ради, студент 31 ГМ
  7. Злагодюк М.С. – голова культурно-масового сектору студентської ради, студент 11 АІ
  8. Мальцев Д.В. – голова організаційного сектору студентської ради, студент 11 АІ
  9. Фірсова О.М. – голова соціального сектору студентської ради, студентка 21 ГМ
  10. Сумятін С.В. – голова профорієнтаційного сектору студентської ради, студент 42 АІ
  11. Драголов Є.В. – голова інформаційного сектору студентської ради, студент 11 ПМ
  12. Подолян Д.С. – голова спортивного сектору студентської ради, студент 21 АІ
  13. Кретов Д.О. – голова ДНД студентської ради, студент 13 САІ
  14. Гунько Г.С. – голова профбюро факультету, студент 21 АІ
  15. Волошин В.О. – Web-центр студентської ради, студент 11 ПМ

Вітаємо новий склад студентської ради механіко-технологічного факультету з початком роботи та бажаємо їм успіхів, натхнення, здобутків і реалізації своїх ідей, планів та задумів!

За інформацією заст. декана з ОВР Надії ПАЛЯНИЧКИ