13 листопада 2019 року в ЦКіД Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулося відкриття нового сезону ігор КВН. В цьому році на осінньому кубку механіко-технологічний факультет представляли дві команди: Тіпочки та Всюду буду.

До уваги глядачів та членів журі були представлені наступні конкурсні завдання: «Візитка», «Розминка» та «Конкурс відео» з темою «Дозвілля студентів». Обидві команди були на висоті, глядачам сподобалися їх акторська гра та жарти, підтвердженням чого був веселий сміх в глядацькому залі протягом всієї гри. Час пройшов непомітно, всі учасники а також глядачі отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.

Результатом гри стало почесне ІІ місце для оновленої команда Тіпочки та ІІІ – для команди Всюду буду.

Вітаємо обидві команди з занятими почесними місцями!!! Бажаємо їм натхнення, успіхів, не зупинятися та йти тільки вперед до перемоги!!!

Інформаційний супровід:

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,