В Таврійському державному агротехнологічному університеті велику увагу приділяють фізичному вихованню молоді. Так, щорічно проводяться студентські спартакіади з різних видів спорту. Студенти механіко-технологічного факультету завжди приймають активну участь у всіх змаганнях.

31 жовтня 2019 року на базі спортивної кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету Дмитра Моторного в рамках щорічної студентської олімпіади відбулися змагання з баскетболу серед команд факультетів МТФ, АТЕ, ФЕБ та ЕКТ.

Всі команди достойно змагалися та робили все можливе, щоб виграти. В ході цікавої, насиченої та завзятої гри перемогу отримала команда механіко-технологічного факультету.

ЩИРО ВІТАЄМО КОМАНДУ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!!!

Інформаційний супровід:

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка