31 жовтня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради секретар міської ради, виконуючий обов’язки мера Роман Романов урочисто вручив сертифікати на отримання стипендій Мелітопольського міського голови талановитій молоді міста Мелітополь.

Серед 15 щасливих володарів стипендії, двоє – студенти механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Претендентів на стипендію для обдарованої молоді по номінаціям визначала спеціальна експертна комісія. В номінації “Науково-дослідна та пошукова діяльність” нагороду отримав студент 21 МБГМ Лебідь Михайло Романович.

В номінації “Громадське життя” нагороду здобула студентка 42АІ Пінжаєва Ліля Серверівна.

ЩИРО ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ З ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ ТА БАЖАЄМО ЇМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГ!!!

Інформаційний супровід:

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,