Цього року весна, незважаючи на карантин, була дуже багата на визначні події для співробітників механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Науковці, які закінчили свої дослідження, представили свої дисертаційні роботи до захисту. Так, наприкінці квітня та на початку травня у спеціалізованій вченій раді Д 18.819.01 відбувався розгляд однієї докторської та двох кандидатських робіт співробітників механіко-технологічного факультету.

kuvachov-v-kv

По-перше, свою роботу на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, 23 квітня 2021 року успішно захистив завідувач кафедри машиновикористання в землеробстві Володимир КУВАЧОВ. Тема його дисертаційної роботи – “Механіко-технологічні основи функціонування ширококолійних засобів механізації сільськогосподарського виробництва”. Робота була подана за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

11-3

06 травня 2021 року, результати своєї дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, також вдало захистив асистент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Олександр КОВАЛЬОВ. Темою його дисертації є «Обґрунтування параметрів струминно-щілинного гомогенізатора молока з роздільною подачею вершків».

І, нарешті, 07 травня 2021 року, свою кандидатську дисертацію успішно представив асистент кафедри технології конструкційних матеріалів Олександр ПАРАХІН.  Його дисертація на тему: “Підвищення стійкості і керованості транспортного руху блоково-модульного машинно-тракторного агрегату” була подана за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

Колектив механіко-технологічного факультету щиро вітає співробітників факультету з успішним захистом дисертаційних робіт, та бажає подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності, реалізації всіх творчих задумів! Нехай підґрунтям вашого щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

sinie-gortenzii-v-romashkah-i-zheltye-rozy-60-sm-buket-iz-romashek-gortenzii-zheltyh-roz-v-zeleni-37-sht-gollandiya-