На НВК «РОСТА», яка є філією кафедри «Сільськогосподарські машини», під керівництвом професора кафедри сільськогосподарських машин Тарасенко В.В. розроблено нову експерементальну 11-рядну овочеву сівалку СМКС-11/2К. Сівалка має власний електропривід, що доречно для застосування в теплицях.

На даний час перед науково-педагогічними співробітниками кафедри СГМ поставлено завдання провести багаторазові спостереження для надання експлуатаційно-технологічної оцінки експериментального зразка сівалки.

В випробуваннях прийняли участь студент 15 МБ АІ групи Моторін В.А. (5.03.2021) та викладачі кафедри СГМ Матковський О.І. та Головльов В.А. (6.03.2021).

Конструкція сівалки і технологічний процес сівби є предметом досліджень майбутньої дипломної роботи студента Моторіна В.А.

Отримані параметри роботи сівалки дозволять надати експлуатаційно-технологічну оцінку овочевої сівалки СМКС-11/2К.

За інформацією кафедри СГМ