09 березня 2021 року в рамках організації освітнього процесу на механіко-технологічному факультеті за допомогою онлайн-платформи Zoom відбулося чергове засідання Вченої ради факультету. У порядку денному були розглянуті наступні питання:

1 Стан науково-дослідної роботи на факультеті МТ.

2 Звіт головів ДЕК про результати складання комплексного державного кваліфікаційного екзамену та захисту дипломних проектів (робіт) здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр».

3 Ефективність функціонування сайтів кафедр, сайту факультету та освітнього порталу, ведення електронних журналів.

4 Про методичне забезпечення та організацію проведення літньої практики студентів у 2020-2021 навчальному році.

5 Різне.

У “Різному” було розглянуто питання про ротацію в складі Вченої ради факультету МТ. Згідно проведених виборів студентської ради зі складу Вченої ради МТФ виключити Івана Водяницького, натомість включити до складу Вченої ради Голову студентської ради МТФ – Артема Филоненко. Окрім цього, Сергій Володимирович нагадав про початок проведення Підсумково-модульного контролю для студентів механіко-технологічного факультету та наголосив про важливість контролю  успішності складання ПМК з метою якісного проведення освітнього процесу.  Важливим питанням залишається щоденний моніторинг стану здоров’я студентів та викладачів факультету.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчальної роботи

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР