27 жовтня 2021 року на механіко-технологічному факультеті відбувся он-лайн семінар кураторів академічних груп з використанням сервісу для відеоконференцій – платформи Zoom.

На зібранні були присутні заступники декана з навчальної роботи Олександр Шокарев, Валентина Верхоланцева, В’ячеслав Мітін, Віталій Мовчан та заступник декана з організаційної та виховної роботи Надія Паляничка.

В ході проведення семінару були розглянуті питання організації освітнього процесу в дистанційному режимі, зміни у графіку навчального процесу, контролю кураторами академічних груп та заступниками декана роботи студентів на освітньому порталі ТДАТУ, стану вакцинування здобувачів вищої освіти та шляхи популяризації серед студентів щеплення.

Заступники декана разом з кураторами визначили проблемні моменти, які на сьогодні мають місце, в умовах дистанційного навчання та намітили шляхи їх вирішення. Також, було ухвалено, найближчим часом, всім кураторам академічних груп провести зі здобувачами вищої освіти кураторські години присвячені обговоренню питання вакцинування.

Семінар пройшов злагоджено і наприкінці зустрічі всі присутні побажали один одному міцного здоров’я та успіхів у роботі.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР